MANIFESTAZIORAKO ATXIKIMENDUAK
ADHESIONES PARA LA MANIFESTACIÓN
Begoña Vázquez (Responsable ELA Araba)
Marcial Moreta Martín (Responsable Territorial CCOO Álava)
Juantxu Ozcoz (Presidente Elkartzen)
Cesar Caño (Secretario Errota Zaharra Auzo Elkartea)
Guillermo Perea (Secretario Zazpigarren Alaba Auzo Elkartea)
Celia de Vicente (Presidenta Bizigarri Auzo Elkartea)
Yolanda López de Munain (Presidenta Bost Urki AuzoElkartea)
Endika Rodríguez (Comisión Nacional Permanente STEILAS)
Gotzon Kortazar (Responsable LAB Araba)
Marta Aldanondo (Abogada Salhaketa)
José Antonio Gorbea (Presidente UAGA)
Arantza Ruiz (Secretaria territorial UGT Álava)
Zuriñe Gil (Coordinadora Euskharan Kultur Elkartea)
Guillermo Paniagua (Askapena)
Alitxu Martínez del Campo (Bilgune Feminista Araba)
Ignacio Funes (Portavoz ESK Araba)
Aitor Bilbao (Desazkunde)
Alberto Frías (Presidente Lurra)
Eloi Beato (actor y guionista)
Pablo Basterra (Presidente de Artzai-gazta)
Xabier Alvarez de Arcaya (Concejo de Abornikano, Urkabustaiz)
Rodrigo Lopez de Arroiabe Izaga (Concejo Ilarduia, Asparrena)
Juanjo Betolaza Pinedo (Concejo de Payueta, Peñacerrada)
José Antonio Martínez Osés (Albokaria)
Andrés Illana (Ekologistak Martxan Araba)
Walter Wendelin (internacionalista)
Ustaritz Fernández de Lezeta (Txapeldun taberna)
Soraya Pontejos (Presidenta Eginaren eginez)
Nekane Jurado (economista)
Javier Garaizar Candina
(Arabako Campuseko Errektoreordea / Vicerrector
del Campus de Álava)
Edorta Martínez de Marigorta
(Farmazia Fakultatea)
Pilar Aristizabal Llorente
(Gasteizko Magisteritza Eskola)
Iñaki Etaio (Farmazia
Fakultatea)
Patxi Salaberri Muñoa
(Gasteizko Letren Fakultatea)
Edurne Petrirena Choperena ( Letren Fakultatea, Hizkuntzalaritza
eta Euskal Ikadketak Saila)
José Miguel Merino Torrens
(Escuela Universitaria de Ingeniería de
Vitoria-Gasteiz)
Gotzon Aurrekoetxea Olabarri
(Letren Fakultatea)
Joseba Andoni Lakarra
Andrinua (Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak Saila)
Gidor Bilbao Telletxea
(Letren Fakultatea)
Gorka Elordieta Alcibar
(Letren Fakultatea)
Pablo Lekue (Gasteizko
Magisteritza Eskola)
Koldo Zuazo
Zelaieta. EHUko irakaslea (Filologia)
Ainhoa
Ruiz Aracama (Farmazia Fakultatea)
Maite
Alvarado Herrán (Gasteizko Ingeniaritzako Unibertsitate Eskola)
Bego Montorio Uribarren (Letren fakultatea)
Leire Diaz de Gereñu (Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak
Saila)
Luis Javier
Rodríguez Barron (Farmazia Fakultatea)
Esti
Sarrionandia Areitio (Farmazia Fakultatea)
Txema Ramirez
de la Piscina (Gizarte
eta Komunikazio Zientzien Fakultatea)
Jose
Manuel López Gaseni (Gasteizko Irakasleen Eskola)
Eusebio Lasa
Altuna (Gasteizko
Enpresa Unibertsitate Eskola)
Uri Ruiz
Bikandi (Irakasle
Eskola)
Jabi
Ibarra Solloa (Farmazia Fakultatea)
Puy Fernández Osés (Escuela de Magisterio de Vitoria/Gasteiz)
Joserra Diez Lopez (Gasteizko Irakasleen Eskola)
Marisa
Garaigordobil Zumarraga (Escuela de Magisterio de Gasteiz)
Patxi
Pérez Elortondo (Farmazia Fakultatea)
Edu Zelaieta Anta (Gasteizko Irakasleen
Unibertsitate Eskola)
Mikel Ayerbe (Letren Fakultatea)
Maite Garmendia Galarregui (E.U. Magisterio
Vitoria-Gasteiz)
Arantzazu
Elordieta Alcibar (Letren Fakultatea)
Felix Olasagasti (Farmazia
Fakultatea)
Ibon
Manterola Garate (Letren Fakultatea)
Mirari
Ayerbe Díaz (Farmazia Fakultatea)
Mertxe
de Renobales Scheifler (Farmazia Fakultatea)
Agustin
Otsoa Eribeko Landa Itzultzaile-interpretea vicerrectorado de euskera
Arantza Rico Martínez (Gasteizko
Irakasleen Unibertsitate Eskola)
Ana Arregi Martinez (Gasteizko Irakasleen Eskola)
Jesus
Arregi Bengoa (Gasteizko Ingeniaritzako
Unibertsitate Eskola)
Ibon
Uriarte (Farmazia Fakultatea)
Javier Iñigo Ochoa de Chinchetru (EU de Ingeniería
Vitoria-Gasteiz)
Jon
Zarate Sesma (Farmazia Fakultatea)
Ariane Ensunza (Arabako Letren Fakultatea)
Jose Ramón
Mauleón (Facultad
de Farmacia)
Amaia Serrano
Mariezkurrena. Irakaslea (Irakasleen Unibertsitate Eskola)
Diego
Rada Fernandez de Jauregi (Farmazia Fakultatea)
Aiora Jaka
Irizar (Letren
Fakultatea)
Gustavo Amores
Olazagirre (Farmazia
Fakultatea)
Ricardo
Gómez López (Letren Fakultatea)
Josetxo Aizpurua
Etxeberria (Gasteizko Irakasleen Unibertsitate Eskola)
Miren Lourdes
Oñederra Olaizola (Hizkuntzalaritza eta Euskal Ikasketak Saila)
Nuria Gallego-Ibaiondo
Jaione Barandiaran-Balmaseda
Javi Masa-Vera Cruz
Txiki Estibariz-El Pilar Haurreskola
Txusmi Perez-Miguel De Unamuno
Mertxe Navaridas-Ekialde
Peio Salazar-Sagrado Corazon
Soko Cavia-Samaniego
Rikardo Arregi-Epa El Carmen
Lierni Altuna-Koldo Mitxelena
Iñaki Lopez-Egibide
Inma Elorza-Francisco De Vitoria
Esther Bravo-Izarra Haurreskola
Eva Blanca Fernandez-Lakuabuizkarra
Ana Agirre-Ikasbidea
Unai Otxoa De Aizpuru-Egibide
Joseba Gallastegi-Irale
Miren Casado-Ramon Bajo
Josean Bueno-Koldo Mitxelena
Iker Elexpuru-Kurtzebarri (Aretxabaleta)
Manolo Martinez-Adurtza Ikastola
Felipe Sanchez-Abendaño
Jaione Maiztegi-Mendebaldea
Mentxu Camara-Salburua
Araceli Mtz De Mandojana-Calasanz/Escolapios
Luis Maria Matz. De Lagos-Aita Orbiso
Aitor Idigoras-Toki Eder
Edurne Iraola-Hostalaritza Eskola (Gamarra)
Inma Ortega-Angel Ganivet
Koldo Murua-Olabide
Bea Moraza-Koldo Mitxelena
Mari Angeles Moya-Lopez De Gereñu
Gaizka Gerriko-Ramiro de Maeztu (Oion)
Amaia Gz. De Garibai-Gurutzmendi Haurreskola
Susana Egia-Ekialdea
Emilio Duplat-Lope de Larrea (Agurain)
Pablo Pz. De Obanos-Koldo Mitxelena
Mila Angulo-Mercedarias
Leire Zurutuza-Angel Ganivet
Gurutze Sagasti-Francisco de Vitoria
Marga Mosquera-EPA Paulo Freire
Nagore Molinuevo-San Viator
Ana Tere Diaz-Ibaiondo
Sonia Perez-Galtzagorri Haurreskola
Lorea Igartua-Elorrioko Haurreskola
Rosa Baroja:Ekialde
Toni Jausoro-Enrike Knör Haurreskola
Mikel Utrera-Izarra Haurreskola
Hodei López de Arkaute-Assa Ikastola (La Puebla de Labarca)
Hodei López de Arkaute-Assa Ikastola (La Puebla de Labarca)
No hay comentarios:
Publicar un comentario